header
     
Начало    |     Регламент    |     Класиране    |     Галерия    |     Контакти



КЛАСИРАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ШЕСТИ СЪБОР НА БЪЛГАРСКОТО ФОЛКЛОРНО БОГАТСТВО "ТАРАКЛЪКА ПЕЕ И ТАНЦУВА"
2019 г.

Организаторите на Събор Тараклъка пее и танцува поднасят своите извинения на всички участници за по късното обявяване на класирането - по технически причини

photo_collage
  • ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ
    1. ДО 7г.

      І място - Дарина Костова – гр. Павликени

      ІІ място – Габриела Иванова – гр. Севлиево

      ІІІ място – Йоана Евгениева – гр.Велико Търново

      Поощрение – Румена Кънчева – с. Дъскот

    2. ОТ 8 ДО 12г.

      І място – Любена Горанова Стоилкова – гр. Левски

      ІІ място – Кристиян Спасов – с. Градище

      ІІІ място – Моника Мирославова – гр. Левски

      Поощрение – Кристен Асенова – гр. Пордим

      Поощрение – Марина Маринова – с. Драгомирово

    3. ОТ 12 ДО 18г.

      І място – Александра Страхилова – гр. Севлиево

      ІІ място – Гергана Йорданова – гр. Севлиево

      ІІІ място – Константина Кирилова – гр. Левски

      Поощрение – Полина Петрова – с. Бутово

    4. НАД 18 год.

      Няма отсъдени награди!

  • КЛУБОВЕ ЗА НАРОДНИ ХОРА
    1. НАД 18г.

      І място – ФГ „Добруджа” – гр. Силистра

      ІІ място – Клуб за фолклорни хора и танци „Извор” – гр. Павликени

      ІІІ място – ТК за народни хора „Заиграй” – с. Българене

      Поощрение – Танцов клуб 7/8 – гр. Левски

  • Фолклорни ансамбли
    1. НАД 18г.

      І място – ФТС „Традиция” – гр. Стражица

      ІІ място – ФА „Славей” – гр. Пордим

      Поощрение – ФГ „Росина” – гр. Габрово

  • ТАНЦОВИ СЪСТАВИ
    1. ДО 18г.

      І място – Детски танцов състав „Изворче” – гр. Павликени

      ІІ място – ТС „Бохотчанчета” – с. Бохот

      ІІІ място – ТС „Бисери” – с. Самоводене

      Поощрение – Детски танцов състав „Каменче” – с. Камен

      Поощрение – Детски танцов състав „Звездици” – с. Драгомирово

    2. НАД 18г.

      І място – Автентичен танцов състав – с. Смолница

      ІІ място – ТС „Иха ха мераклии” – гр. Пордим

      ІІ място – ТГ „Гъмзовяни” – гр. Сухиндол

      ІІІ място – ТС „Бисери” – с. Самоводене

      ІІІ място – ТС „Никола Густинов” – с. Драгомирово

      Поощрение – Танцов състав „Градишко настроение” – с. Градище

  • ПЕВЧЕСКИ СЪСТАВИ
    1. ДО 18г.

      І място – Квартет „Славейче” – с. Обединение

    2. НАД 18г.

      І място – ФГ „Славей” – с. Обединение

      І място – ЖФГ „Горска китка” – с. Горско Сливово

      ІІ място – Трио „Енигма” – с. Одърне

      ІІ място – ФФ „Фолклорен извор” – с. Царевец

      ІІІ място – Женски хор за обработен фолклор – с. Бутово

      ІІІ място – ЖПГ за автентичен фолклор – с. Паскалево

      Поощрение –ПГ „Богданка” – с. Богданци

      Поощрение – ФГ „Еделвайс” – с. Ситово

  • СЛОВЕСЕН ФОЛКЛОР
    1. НАД 18г.

      І място –ФГ „Добруджа” – гр. Силистра

      ІІ място – Група за народни обичаи – гр. Стражица

  • НАРОДНИ ОРКЕСТРИ
    1. ДО 18г.

      ІІІ място – Трио „Гайди” – гр. Пордим

    2. НАД 18г.

      І място – Народен оркестър „Развитие” – гр. Стражица

      ІІ място –Оркестър „Градище” – с. Градище

  • СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

      Най-малък участник - Калоян Маринов – гр. Севлиево

      Най-възрастен участник – Богомил Евтимов – с. Стежерово

      Награда на ателие за народни носии „Лили Стил” гр. Плевен – Христина Георгиева – гр. Левски

      Награда на Кметство с. Градище – ТС „Незабравки” – гр. Левски

      Награда за най-артистично изпълнение – ТС „Гълъбчета” – с. Градище

      Награда на спонсорите – Мъжка фолклорна група – гр. Стражица

      Награда на Галина Дурмушлийска – Александра Страхилова – гр. Севлиево

ЗАБЕЛЕЖКА: Всички наградени участници, които не са си получили наградите моля да се обадят на тел. 0877755996, за уточняване адрес за получаване на наградите!!!




     
Кметство с. Градище, 2016